Cestování – úložný prostor

Cestování – úložný prostor

Rád bych se s vámi podělil o zkušenost a možná i dobrým nápadem pro formu uložení zavazadel na motocyklu . Jistě je všeobecně známá věc , že  my motorkáři máme někdy při balení většího množství zavazadel problém s tím , jak všechny věci „narvat“ do brašen a kufrůna motocyklech . Někdo má brašny veliké a dostačující , někdo je na tom o poznání hůře , někdo je v množství balených věcí skromnější , někdo méně . Je samozřejmě rozdíl , když se jede na jednodenní vyjížďku , víkendový pobyt , nebo na 14-ti denní dovolenou .

Dovolím si tedy podělit se s vámi o moji zkušenost s balením věcí na déle trvající pobyt v sedle motocyklu . Jediným limitujícím prvkem zůstává možnost přítomnost vysavače …

Ano , jedná se o možnost zabalení oděvních svršků do úložného vakuového pytle . Tyto pytle mají výhodu v tom , že při použití těchto pytlů lze oděvní svršky uložit s 50% úsporou místa , jsou vodotěsné a velmi skladné . Nevýhodou zůstává ona již dříve zmíněná přítomnost vysavače  na místě našeho pobytu , aby bylo možné oděvní svršky opět uložit do těchto pytlů.

Z vlastní zkušenosti musím konstatovat , že jsem tento způsob již několikrát využil a jsem s tímto způsobem úspory místa velmi spokojen . Při cestování s ledvinkou je tento způsob samozřejmě dvojnásob užitečný J

Pro inspiraci nabízím odkaz

http://www.eshop-pro-dum.cz/-susaky--pradkose--doplnky-/8790-ulozny-vak-vakuovaci-48x60cm.html

Je možné pořídit si rozměry dle nabídky a také dle rozměru vlastních kufrů , aby byl maximálně využit prostor každého kufru či brašny .

Pěkný den

Filo

Zpět na Články